LITE žalūzijas


Apskatīt galeriju

Būvsalons piedāvā LITE ražotas žalūzijas:
- rullo žalūzijas
- rullo kasetes žalūzijas
- plisētās žalūzijas
- vertikālās žalūzijas
- alumīnija horizontālās žalūzijas
- koka horizontālās žalūzijas
- paceļamie romiešu aizskari
- bambusa un džutas pinumu žalūzijas
- pakešu tipa logiem piemērotas žalūzijas
Visa produkcija tiek izgatavota pēc individuāliem izmēriem no jaunākām audumu kolekcijām, kas tiek atjaunotas un papildinātas katru gadu.
Pasūtot LITE produkciju Būvsalonā, mēs Jums nodrošināsim:
- izgatavošanu pēc individuāliem izmēriem
- konsultācijas, piegādi un uzstādīšanu

Vertikālās žalūzijas


Apskatīt galeriju

Vertikālās žalūzijas iespējams, ir labākais risinājums loga noformēšanai kā darba vietā, tā arī mājoklī. Tās piedāvā daudzpusīgu iespēju būt noteicējam pār saules staru intensitāti telpā. Jūs varat pavērt žalūzijas kaut mazliet, lai tikai nedaudz ielaistu saules gaismu telpā, vai pilnībā atvērt tās, lai baudītu skatu aiz loga.
Tiek stiprinātas pie sienas, griestiem vai logu ailā.
Ir iespēja žalūzijas pielāgot arī slīpiem formas logiem.
Vertikālās žalūzijas var izgatavot arī ar sauli atstarojošiem, vai pilnībā aptumšojošiem (BlackOut) audumiem.

Rullo žalūzijas


Apskatīt galeriju

Rullo žalūzijas ir moderns un ērts risinājums loga noformēšanai, tās sniedz iespēju izvēlēties dažādus tehniskos risinājumus un ir pieejama ļoti plaša materiālu kolekcija, kas akcentēs telpas individualitāti.

Rullo žalūzijas ir funkcionāls risinājums darba, sabiedriskām telpām un mājokļiem. Žalūzijas paslēps Jūs no karstajiem saules startiem un ārpasaules.
Rullo žalūzijas izgatavo:
- montāžai pie sienas vai griestiem,
- montāžai jumta slīpajos logos,
- montāžai uz stikla pakešu tipa logiem (kasetes tipa mehānisms),
- mini rullo žalūzijas stīgās.
- dubultās diena-nakts rullo žalūzijas (reizēm sauktas par ZEBRA žalūzijas)

Rullo žalūzijas var izgatavot arī ar sauli atstarojošiem, vai pilnībā aptumšojošiem (BlackOut) audumiem.

Romiešu žalūzijas


Apskatīt galeriju

Romiešu paceļamie aizkari/ žalūzijas ir funkcionalitātes un estētiskā baudījuma apvienojums. Mehānisms nodrošina funkcionalitāti, bet materiāls paver visplašākās iespējas telpas dekorēšanā.

Romiešu žalūziju lielākā priekšrocība, ka tās ir dekoratīvas un var kombinēt arī ar tā paša auduma aizkariem, radot telpā vienotu dizainu. Šīm žalūzijām var izvēlēties gan biezu aizkaru audumu, gan plānu, puscaurspīdīgu vai arī nakts aizkaru audumu.

- tiek stiprinātas pie sienas, griestiem vai logu ailā
- mehānismu ir iespējams aprīkot ar elektrovadības motoru
- žalūziju audumu var noņemt un izmazgāt

Koka horizontālās žalūzijas


Apskatīt galeriju

Koka horizontālās žalūzijas ir žalūziju veids, kas interjerā ienes dabas vēsmas. Tās izgatavotas no dabīgā koka un radīs telpā logu noformējumu ar spēcīgu akcentu, kas neprasa vairs nekādu papildinājumu.

Piedāvājam gan klasiski dabīgos koka toņus gan moderni krāsotos gaišos toņus, kas ļauj koka žalūzijas iekļaut visdažādākajos interjeros.

Koka horizontālās žalūzijas var tik izgatavotas montāžai gan pie sienas vai griestiem, gan montāžai uz stikla pakešu tipa logiem.

Alumīnija horizontālās žalūzijas


Apskatīt galeriju

Alumīnija horizontālās žalūzijas ir praktisks risinājums logiem, jo teicami var regulēt saules staru intensitāti telpā un ir īpaši piemērotas vannas istabu un virtuvju telpām.

Horizontālā alumīnija žalūzija pakešu tipa logam ir labs risinājums, ja vēlaties, lai žalūzija darbotos līdz ar logu. Žalūzija tiek stiprināta pie loga virsējās līstes, tā nosedzot loga stikloto daļu, ļaujot logam ērti vērties gan horizontālā, gan arī vertikālā plaknē. Žalūzija ir piemērota gan baltiem, gan dažādas tonalitātes pakešu tipa koka logiem, jo ir iespēja izvēlēties gan mehānisma krāsu, gan lentu toni.

Žalūzijas - paneļu sistēmas


Apskatīt galeriju

Paneļus sistēmas var veidot no rullo žalūziju auduma vai no aizkaru auduma. Paneļiem ir dekoratīva loma, tie papildina interjeru, reizēm tiek izmantoti telpu norobežošanai, atdalīšanai.

Piemērota stiprināšanai pie griestiem un sienas.
Var izgatavot arī ar sauli atstarojošiem, vai pilnībā aptumšojošiem (BlackOut) audumiem

Plisētās žalūzijas


Apskatīt galeriju

Plisētās žalūzijas ir piemērotas tiem, kas vēlas montēt žalūziju uz loga rāmja vai kuram ir vajadzība rast loga noformēšanas risinājumus dažādu leņķu, slīpo jumta logu un stikloto verandu logiem. Plisētās žalūzijas sniegs neparastu elegances, stila un izsmalcinātības sajūtu Jūsu telpā, mājoklī vai darba vietā.

Piedāvājam daudzpusīgu materiālu kolekciju, kas paredz plašu to pielietojumu telpām ar dažādām prasībām. Materiālu kolekciju raksturo plaša krāsu gamma ar interesantiem ornamentiem un faktūrām. Plisēto žalūziju materiālus var saskaņot ar rullo un vertikālo žalūziju materiāliem.

Bambusa un džutas pinuma žalūzijas


Apskatīt galeriju

Bambusa un džutas pinuma žalūzijas patiks tiem, kas iet roku rokā ar dabu. Tās izgatavotas no dabīgā bambusa, koka vai džutas pinuma materiāliem un radīs telpā mierīgu un relaksējošu noskaņu.

Žalūzijas izgatavotas ar rullo (materiāls savelkas rullītī) vai romiešu (materiāls savelkas faltītēs) tipa mehānismu. Mehānismu nosedz dekoratīva karnīze. Žalūzijas maliņas nošūtas ar materiālam pieskaņotu vai kontrastējošu lentu.

žalūzijas - Moskītu (insektu) tīkls


Apskatīt galeriju

Moskītu (insektu) tīkls nosargās Jūsu telpas no nevēlamiem kukaiņiem, radot drošu vietu atpūtai un darbam.

Insektu (moskītu) tīkls domāts  stikla pakešu plastmasas, alumīnija logiem. To stiprina pie loga rāmja ārējās malas un fiksē ar piespiedējiem (leņķīšiem). Nofiksētais insektu (moskītu) tīkls pie loga rāmja nepakļaujas virināšanai, bet netraucē virināt pašu logu.