RIPO sekciju vārti


Apskatīt galeriju

RIPO sekciju vārti pārsteidz ar stilīgu dizainu, pilnīgu komfortu un modernu tehnoloģiju.

RIPO International kopš tā dibināšanas1993. gadā ir kļuvis par vienu no vadošajiem garāžu vārtu ražotājiem Latvijā. Uzņēmuma potenciāls un veiksmes atslēga ir profesionāla pieeja garāžu vārtu izgatavošanā.

Elegantie automātiskie sekciju vārti atveras vertikāli uz augšu. Tādējādi Jūs iegūsiet vairāk vietas garāžā un tās priekšā - un caurbrauktuve kļūs brīvi izmantojama visā tās platumā. Sekciju vārti derēs vienmēr - vienalga, vai Jūsu vārtu ailei ir taisnstūra forma vai tā ir ar slīpinājumiem, segmentu vai apaļu arku. Tāpēc tie ir ideāli piemēroti vēlākai modernizēšanai.

Industriālie vārti

Industriālie vārti - praktisks un ērts risinājums saimnieciskām telpām. To lietošana neprasa īpašas iemaņas, turklāt tie uzlabo telpas siltuma noturību un tehnisko pielietojumu.

Teritoriju vārti

Bīdāmie vārti

Bīdāmo vārtu divas galvenās komponentes ir skrituļi un nesošais profils. RIPO lieto nesošo profilu ar šķērsgriezuma izmēru 80x100, kas salīdzinājumā ar tirgū pieejamiem mazajiem profiliem nodrošina augstu nestspējas izturību vārtiem vairāk kā 4 m platumā. Tādējādi pie vēja vai neliela mehāniska spiediena RIPO vārti saglabā savu ģeometrisko formu un nestspēju.

Skrituļos izmantojam augstas kvalitātes gultņus ievalcētus speciālā plastikā, kam ir augsta mehāniskā izturība un vārtu kustības laikā tie ir īpaši klusi.

Salīdzinājums starp  bīdāmiem un veramiem vārtiem:
- Bīdāmie vārti atveroties aizņem mazāku vietu iebrauktuvē.
- Veramie vārti atvērsies daudz ātrāk.
- Veramie vārti ir ekonomiskāki izgatavojot, bet automātika ir salīdzinoši dārgāka.

VERAMO VĀRTU AUTOMĀTIKA

- Elektrības pārrāvuma gadījumā veramos vārtus ir viegli atvērt.
- Ziemā, lai atvērtu veramos vārus, vispirms obligāti jānotīra sniegs.

Vārti - barjeras

Lai norobežotu teritoriju no nevēlama autotransporta, piedāvājam kvalitatīvas teritoriju barjeras un papildaprīkojumu, kas ļaus Jums ērti ierobežot piekļuvi savam pagalmam, autostāvvietai vai uzņēmuma teritorijai.

Stāvvietas šķērslis
Saviem klientiem piedāvājam stāvvietu barjeras, kas ir ērts nodrošināt vietu sava auto novietošanai. Tās ir viegli un ātri uzstādāmas, kā arī pieejamas ar automātikas sistēmām, nodrošinot tās nolaišanu, neizkāpjot no auto.

Vārti pārkraušanai

Kraušanas līmeņotājs nodrošina iekrāvēja vai ratiņu iespēju iekļūt kravas automašīnā, kad izkraujot kravu tā paceļas, vai uzkraujot tā sēžās, veidojot augstuma starpību starp noliktavas un automašīnas grīdu. Blīvējošā nojume pasargās no lietus un putekļiem kraušanas laikā.

Kraušanas mājiņa ļauj pilnīgi izmantot noliktavas telpas, ietaupīt telpu izbūves izmaksas un samazināt iekšējā klimata uzturēšanas izmaksas.

Vārti - PVC aizkari

PVC aizkari ir labs risinājums vietām, kur jāatdala viena vai vairākas telpas. Tie aiztur putekļus un samazina caurvēju. Aizkaru materiāls ir ļoti elastīgs, ķīmiski izturīgs un ar zemu ūdens uzsūktspēju, tāpēc tam ir plašas pielietojuma iespējas.
PVC loksnes ir ērti piemērojamas visdažādākajām telpām, tās saglabā savu elastību zemā temperatūrā. Pieejami dažādi slokšņu tipi, ko pielāgot telpām ar dažādām funkcionalitātes vajadzībām.