Grīdas lamināts

Visiem ir zināms, ka mūsdienās grīdas laminātu izvēle ir ļoti plaša. Pieejami ir dažādi toņi, izpildījumi un izmēri, dažādu virsmu veidi un struktūras. Tomēr, parasti, cilvēki izvēlas laminātu pēc krāsas, nepievēršot uzmanību dažādiem „knifiem”, kas grīdu un arī visu telpu varētu padarīt daudz interesantāku. Izvēloties klasiskos laminātus, kā galvenais arguments tiek minēts fakts, ka tā jau ir pārbaudīta vērtība, bet kas zina, kā izskatīsies kāds no jaunajiem lamināta veidiem. Protams, izvēle vienmēr paliek klienta ziņā, taču mēs gribētu pievērst Jūsu uzmanību 5 interesantiem dizaina lamināta veidiem.

 

Balterio Stretto

Kā pirmo gribam piedāvāt Balterio Stretto kolekcijas laminātu „Tumšs riekstkoks” (kods 516). Galvenā šīs lamināta kolekcijas atšķirīgā īpašība ir dēļu izmērs (1263x134mm), šaurie lamināta dēļi piešķir telpai plašuma efektu un eleganci. Šis lamināts praktiski nav atšķirams no īsta koka, bet V-veida gropīte 4 dēļa malās rada fantastisku dabīgas grīdas efektu.

Riekstkoka tonis ir ļoti interesants, no tumši brūna līdz gaiši dzeltenīgam, kas uz grīdas rada neatkārtojamu,dziļu dzīva koka efektu. Nereti cilvēki no šī toņa nedaudz baidās, sakot, ka tas varētu būt pārāk tumšs, taču patiesībā, rieksts ir diezgan raibs un silts. Ne velti, riekstkoks ir viens no dārgākajiem koksnes veidiem, gan masīvkoka, gan trīsslāņu parketa izpildījumā, taču laminātā šīs cenu atšķirības nav.

 

Balterio Dolce

Kā nākamo apskatīsim Balterio Dolce kolekcijas laminātu „Antīks pelēks ozols” (kods749). Dolce lamināta kolekcija ir viena no lētākajām Balterio plašajā lamināta klāstā, budžeta variants, kā to dēvē pats ražotājs, taču neskatoties uz to, lamināta izpildījums ir fantastisks — klasiski dēļu izmēri (1261×192,5mm) ar matētu virsmu un dziļu struktūru, kas ļauj katru zariņu ne tikai ieraudzīt, bet arī sataustīt.
Ja runājam par pelēko toni, tas neapšaubāmi kļūst arvien populārāks. Jo tumšāks ir pelēkais tonis, jo siltāka izskatīsies grīda. Tāpat pelēkā krāsa ļoti labi iederas dažādos interjeros, jo pelēks lamināts sader kopā ar ļoti daudziem toņiem (baltu, melnu, zilu u.t.t.) un materiāliem (metāls, stikls u.t.t.).

Balterio Magnitude

Diezgan populārs dizaineru vidū ir Balterio Magnitude kolekcijas lamināts „Krēmkrāsas ozols” (kods579). Visas Magnitude lamināta kolekcijas galvenā īpašība ir tā saucamais „chromezone” efekts, kas piedod grīdas struktūrai ļoti interesantu un neatkārtojamu spīdumu. Klasiski dēļu izmēri (1261x189mm) ar 4 V-veida gropēm pasvītro katra dēļa kontūras. Pie dažāda apgaismojuma grīda izskatās pilnīgi savādāk un savā struktūrā spēj atspoguļot arī sienu krāsas toņus, kas ļauj šim laminātam iederēties jebkurā interjerā.

Baltie toņi šobrīd vispār ir ļoti populāri gan mēbelēs, gan interjeros, taču pilnībā baltu grīdu nez vai kāds vēlētos. Tā arī ir galvenā „Kremkrāsas ozola” priekšrocība, uz balta fona viņš izskatās nedaudz pelēcīgs, bet pie tumšākiem toņiem-gandrīz balts. Pelēcīgie struktūras toņi kopā ar „chromezone” efektu rada neatkārtojamu lamināta struktūras spīdumu ar nedaudz metālisku izskatu.

Balterio Grandeur

Šis apraksts nebūtu pilnīgs, ja tajā nepieminētu Balterio Grandeur lamināta kolekciju, jo ne velti pats ražotājs šo kolekciju uzskata par savu lepnumu. Mūsu klientu vidū vispopulārākais veids no šīs lamināta kolekcijas ir „Šampaņas ozols” (kods673). Kāda tad ir galvenā šīs kolekcijas atšķirība no citām? Izmērs! Grandeur, tie ir ekskluzīvi, ļoti liela izmēra (2039x238mm) lamināta dēļi, kuru izpildījumā ir visas šobrīd pieejamās lamināta labākās īpašības-dziļā struktūra, V-veida gropes, „chromezone” efekts un daudzas citas.

Ja runājam par „Šampaņas ozolu”, iedomājieties, vairāk, nekā 2 metrus garš, plats, atlasīta gaiša ozola tonis, kuru pēc izskata praktiski nav iespējams atšķirt no īsta koka, ar dziļu struktūru, struktūras spīdumu un V-veida gropēm. Kā izteicās kāds no mūsu klientiem, kuram tika ieklāts šis lamināta veids- nav svarīgi, kādas man ir mēbeles, vai kādā krāsā ir sienas, visi tāpat pamana tikai grīdu.

Balterio Tradition Quattro

Ja jau runa no paša sākuma gāja par dizaina lamināta veidiem, tad nobeigumā gribam pastāstīt par kādu, pat mūsuprāt, diezgan pārdrošu lamināta veidu — Balterio Tradition Quattro kolekcijas „Melno oglekli” (kods513). Tradition Quattro ir klasiska izmēra (1261x189 mm) lamināta dēļi ar diezgan lielu V-veida gropi un apvieno sevī tradicionālus un autentiskus koka rakstus. Klasika, kas arī izskatīsies klasiski jebkurā interjerā.

Melna krāsa vienmēr izskatās diezgan ekskluzīvi un bagātīgi, kas pasvītro jebkuras citas krāsas interjera priekšmetus. Ne velti „Melno oglekli” ļoti bieži izmanto, kā grīdas segumu dārgu apģērbu un ekskluzīvu mēbeļu veikalos. Taču arī dzīvojamajās telpās pilnībā melna, nedaudz matēta lamināta grīda, kurai tajā pašā laikā ir nedaudz izteikta koka struktūra ar nelielu spīdumu vienaldzīgu neatstās nevienu.

 

Un nobeigumā - lai arī cik skaisti lamināts neizskatītos bildēs, pirms izvēlēties, tas būtu jāredz dabā un jāatceras, ka grīda ir ne tikai virsma, par kuru pārvietoties ikdienā, bet arī neatņemama mājokļa interjera sastāvdaļa. Savukārt mājoklis ir vieta, kur Jūs atpūšaties un atgūstat spēkus un tieši pateicoties pareizai grīdas toņu izvēlei Jūs varat padarīt guļamistabu intīmāku, viesistabu plašāku, vai bērnu istabu gaišāku. Mājoklis ir Jūsu individualitātes spogulis un pateicoties plašajai Balterio grīdas lamināta izvēlei Jūs noteikti spēsiet savu individualitāti pasvītrot.