brīvstāvošā skapju sērija "Flua"


Apskatīt galeriju

Jaunā brīvstāvošā skapju sērija Flua pārsteidz ar savu diženumu. Iekārtās, ekstra lielās, bīdāmās durvis  atveras uz sāniem, kas rada papildus telpu skapja priekšpusē. Durvju dažādie  pildījumi un to horizontālie sadalītāji ir pieejami dažādās variācijās un  kombinācijās.

Integrētie rullīšu mehānismi ar amortizāciju nodrošina Flua teicamu durvju atvēršanos, kas tiek papildināta ar pašievelkošiem durvju  satvērējiem. Flua brīvstāvošo skapju daudzpusīgā izmantošana un neatkārtojamais  izskats padara to kā papildus interjera piederumu un nodrošina jebkuras noskaņas radīšanu.

grozu un plauktu sistēma "necos"


Apskatīt galeriju

NECOS Grozu un plauktu sistēma ir elegants risinājums Jūsu dzīves labiekārtošanai. Grozus iespējams kombinēt , papildināt un mainīt to atrašanās vietu atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Viegli saliekama, mobila un funkcionāla sistēma. Tos var novietot gan vannas istabā, guļamistabā, priekšnamā un garāžā.

Necos sistēma piemērota daudzveidīgiem oriģināliem risinājumiem, komplektējot atsevišķas detaļas – (stiprinājumus, sienas plauktus un statņus)